TV tiuneris PadTV PT360. Žiūrėkite skaitmeninę televiziją bet kur, bet kada NEMOKAMAI!
Skambinkite dabar! TEL.:+37067960183
PARDUOTA!
TV tiuneris PadTV PT360. Žiūrėkite skaitmeninę televiziją bet kur, bet kada, savo mobiliajame telefone NEMOKAMAI!

Išmaniuosius telefonus ir plančetės šiandien turi ir naudoja beveik visi. Apie jų funkcionalumą, naudą, patogumą neverta net kalbėti. Tai žino visi, kas turi, turėjo ar matė šiuos įrenginius.

TV imtuvas PadTV PT360 papildo šiuos įrenginius (išmanujį telefona arba plančetę). TV tiuneris skirtas žiūrėti skaitmeninę televiziją išmaniuosiuose telefonuose bei plančetėse.

PadTV PT360 gali priimti skaitmeninės televizijos signalus. PadTV PT360 palaiko transliavimo standartą DVB-T2, kuris dabar yra labai paplitęs daugelyje pasaulio šalių, o taip pat ir Lietuvoje.

Kompanijos MyGica sukurtas PT360 (DVB-T2 TV imtuvas) tinka įrenginiams, kuriuose veikia "Android" operacinė sistema (versija 4.1.2 ir aukštesnė). DVB-T2 TV imtuvas jungiasi į microUSB jungtį, kurią turi beveik visi telefonai ar plančetės.

Norėdami žiūrėti TV telefone turite būti vietoje, kur yra pasiekiamas skaitmeninės televizijos signalas. Tai reiškia, kad jūs turite būti mieste, arba už miesto, nelabai toli nuo tos vietos, kur yra TV bokštas.

PadTV PT360 gali sugauti signalą ir už miesto ribų. Bet jūs turite prijungti papildomą anteną.
PadTV PT360 komplekte tokia antena yra. Tai papildomą teleskopinė antena, kurią galima naudoti esant būtinybei.

TV tiuneris PadTV PT360 tinka naudoti bet kokioje aplinkoje, kur galite sugauti skaitmeninį signalą.

Žiūrėkite skaitmeninę televiziją bet kur, bet kada NEMOKAMAI. Tam nereikie interneto!

PadTV turi įrašymo funkcija, Jūs galite įsirašyti savo mėgstamas TV laidas ar filmus savo telefone.

Automatinė TV kanalų paieška.

Pad TV PT360 komplektą sudaro:

PT360 TV tiuneris
Papildoma skaitmeninė antena (A20 digital antenna)
Naudojimo instrukcija anglų kalba.

Šiuo metu NEMOKAMAI galite matyti šiuos skaitmeninės TV kanalus:
LRT, LRT Kultūra, TV1, LNK, TV3, TV6, TV8, Liuks, BTV, 1 baltiskij kanal (Ostankino), PTP, EuroNews, LRytasTV, MTV, TVP, RTL, WorldNews, EuroSport, VH1, TVBox.LT.

PadTV reikalavimai:
"Android" įrenginys su Dviejų branduolių 1 GHz procesoriumi arba galingesniu.
USB2 jungtis
Android 4.1 arba aukštesnės versijos operacinė sistema.
Tiesioginės transliacijos žiūrėjimui reikalingas procesorius su NEON palaikymu.
"Android" įrenginys turi turėti OTG funkcionalumą (USB On-The-Go).

Prieš pradedant naudotis tiuneriu, savo telefone reikia isidiegti specialią "PadTV HD" programėlę, kurią galite atsisiųsti iš GooglePlay - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Pad.tvapp, arba https://play.google.com/store/apps/details?id=com.padtv

Telefonai, kuriems tinka TV tiuneris Pad TV PT360 rasite čia: http://www.web-creation.eu/Pad-TV-PT360-tinkami-telefonai.jpg

Informacija

Ar šis skelbimas (produktas, paslauga) buvo Jums naudingas? Įvertinkite tai nuo 1 iki 5 žvaigždučių:

4.3571428571429 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.36 (7 Balsų)

Rodyti kitus   skelbimai   skelbimus
Pardavėjo Kontaktai:
GTX
Telefonas:

skambinkit +37067960183

 

Skype:
r10077

Miestas: Visi miestai
Šalis: Lietuva
El. paštas: Spustelkite čia ir užpildykite formą el. laiško siuntimui
Skambinkite dabar! TEL.:+37067960183

TV tiuneris PadTV PT360. Žiūrėkite skaitmeninę televiziją bet kur, bet kada NEMOKAMAI!

PARDUOTA!
TV tiuneris PadTV PT360. Žiūrėkite skaitmeninę televiziją bet kur, bet kada, savo mobiliajame telefone NEMOKAMAI!Išmaniuosius telefonus ir plančetės šiandien turi ir naudoja beveik visi. Apie jų funkcionalumą, naudą, patogumą neverta net kalbėti. Tai žino visi, kas turi, turėjo ar matė šiuos įrenginius.TV imtuvas PadTV PT360 papildo šiuos įrenginius (išmanujį telefona arba plančetę). TV tiuneris skirtas žiūrėti skaitmeninę televiziją išmaniuosiuose telefonuose bei plančetėse.PadTV PT360 gali priimti skaitmeninės televizijos signalus. PadTV PT360 palaiko transliavimo standartą DVB-T2, kuris dabar yra labai paplitęs daugelyje pasaulio šalių, o taip pat ir Lietuvoje.Kompanijos MyGica sukurtas PT360 (DVB-T2 TV imtuvas) tinka įrenginiams, kuriuose veikia "Android" operacinė sistema (versija 4.1.2 ir aukštesnė). DVB-T2 TV imtuvas jungiasi į microUSB jungtį, kurią turi beveik visi telefonai ar plančetės.Norėdami žiūrėti TV telefone turite būti vietoje, kur yra pasiekiamas skaitmeninės televizijos signalas. Tai reiškia, kad jūs turite būti mieste, arba už miesto, nelabai toli nuo tos vietos, kur yra TV bokštas.PadTV PT360 gali sugauti signalą ir už miesto ribų. Bet jūs turite prijungti papildomą anteną. PadTV PT360 komplekte tokia antena yra. Tai papildomą teleskopinė antena, kurią galima naudoti esant būtinybei.TV tiuneris PadTV PT360 tinka naudoti bet kokioje aplinkoje, kur galite sugauti skaitmeninį signalą.Žiūrėkite skaitmeninę televiziją bet kur, bet kada NEMOKAMAI. Tam nereikie interneto!PadTV turi įrašymo funkcija, Jūs galite įsirašyti savo mėgstamas TV laidas ar filmus savo telefone.Automatinė TV kanalų paieška.Pad TV PT360 komplektą sudaro:PT360 TV tiuneris Papildoma skaitmeninė antena (A20 digital antenna) Naudojimo instrukcija anglų kalba.Šiuo metu NEMOKAMAI galite matyti šiuos skaitmeninės TV kanalus: LRT, LRT Kultūra, TV1, LNK, TV3, TV6, TV8, Liuks, BTV, 1 baltiskij kanal (Ostankino), PTP, EuroNews, LRytasTV, MTV, TVP, RTL, WorldNews, EuroSport, VH1, TVBox.LT.PadTV reikalavimai: "Android" įrenginys su Dviejų branduolių 1 GHz procesoriumi arba galingesniu. USB2 jungtis Android 4.1 arba aukštesnės versijos operacinė sistema. Tiesioginės transliacijos žiūrėjimui reikalingas procesorius su NEON palaikymu. "Android" įrenginys turi turėti OTG funkcionalumą (USB On-The-Go).Prieš pradedant naudotis tiuneriu, savo telefone reikia isidiegti specialią "PadTV HD" programėlę, kurią galite atsisiųsti iš GooglePlay - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Pad.tvapp, arba https://play.google.com/store/apps/details?id=com.padtvTelefonai, kuriems tinka TV tiuneris Pad TV PT360 rasite čia: http://www.web-creation.eu/Pad-TV-PT360-tinkami-telefonai.jpg" />